BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!
Ataşehir Dekorasyon

- Bizden Haberler Tarih 15-06-2016

Ataşehir Dekorasyon Hizmetleri

En iyi hizmeti en hızlı sürede veren bir yapı tasarım firmasıyız. Müşterilerimiz için en kıymetli şey zamandır. Kaliteyi zamana karşı en kısa sürede sizlere sunuyoruz. Bu anlamda ataşehir dekorasyon hizmetlerinde çeşitli ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Günümüzde yaşam alanlarının önemi çok fazladır. Daha iyi şartların oluşması için ekonomik kaynaklarda göz önünde bulundurularak en iyi yapılmaya çalışılmaktadır. Bizde sizlere en güzelini sunmaya çalışıyoruz. Yapı tasarım, asma ve germe tavan, iç dekorasyon, bölme duvar ve ısı yalıtım gibi çeşitli hizmet olanaklarını profesyonel elemanlarımız ve kurumsal firma yapımızla sağlıyoruz.

Geniş bir hizmet bölgesinde aktif olarak faaliyet gösteriyoruz. Bu anlamda başta ataşehir dekorasyon hizmetleri olmak üzere yaşam alanlarınızla alakalı tüm gereksinimleri yerine getiriyoruz. İnşaat alanlarınız için yapı tasarım işi yapıyoruz. Bu alanların ilk süreçleri, iç işlemleri ve detaylar kapsamında her türlü tasarımı uyguluyoruz. Asma tavan hizmetlerimizle evinize veya odanıza daha estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Isı yalıtımı olarak çok daha korumalı olmaktadır. Deprem ve benzer olaylara karşı son derece sağlam uygulamalarımız bulunmaktadır. Yine ofis, salon veya odalarınız için germe tavan hizmetimiz son dönemin en beğenilen çalışmasıdır. Farklı dekor ve görünümlerde, mimari açıdan yenilikçi ve estetik tavan çalışmalarımız bulunmaktadır. İç dekor bizim en uzman olduğumuz alandır. Bu kapsamda mutfak, kapı, çelik kapı, salon, odalar, tuvalet ve banyo, parkeler, fayanslar ve aklınıza gelen diğer tüm detayları kapsıyoruz. Camlar, perdeler, duvarlar ve hatta seçilecek eşyalara kadar en iyi planlamayı yapıyor ve sizlerle birlikte işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir Dekorasyon Hizmetleri

İç dekorasyon anlamında ataşehir dekorasyon firmamıza güvenebilirsiniz. Dekor veya dekorasyon çok geniş bir kavramdır. Bu durum biraz hayellerle sınırlıdır. İnsanlar yaşam alanlarının, çalışma ofislerinin daha iyi şartlarda olmasını istemektedir. Bu durum günümüzde çok daha fazla aranan ve beklenen bir gerçektir. Birçok kişi bu anlamda maliyeti ikinci plana atmaktadır. Bizde en güzel dekor çalışmalarını sizler için yapıyor ve bu hizmetleri en ekonomik şartlarda sunuyoruz. Firmamız sizler için her zaman avantajlı ödeme koşulları sunmakta ve sağlamaktadır.

Ataşehir ve çevre bölgelerinde dekorasyon hizmetleri ile ilgili olarak daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Paylaşın:

3 sene ago / Yorum Yok

15

HAZ

0

Yorum

berfu

Etiketler:,

Mesaj Bıraın

Son Yorumlar

İletişim & Ulaşım

Tüm Dekorasyon ve İnşaat işleriniz için bizimle irtibata geçin.

Berfu Dekorasyon ve İnşaat
Osman Yıldız Mah. Bahariye Cad. No : 9
Gebze / KOCAELİ
Tel : +90 (262) 646 65 41
Gsm : +90 (532) 326 66 97

Hava Durumu