BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!
Bostancı Dekorasyon

- Bizden Haberler Tarih 15-06-2016

Bostancı Dekorasyon

Evinizin, iş yerinizin konforlu ve ferah olmasını istiyorsanız işi uzmanına bırakmanız gerekiyor. İşin uzmanı olan Bostancı Dekorasyon yaşam mekânlarınızı uyumlu eşyalar ile görsel estetiği iyi kullanarak mükemmel tasarımlarla yaşam alanlarınıza hayran bıraktırıyor. Sarı, yeşil, mavi renkli kotluların hangi eşya ile desteklenirse güzel duracağını iyi bilen ve ne koltuğun görünümünü ne de koltuğu destekleyen eşya ve abajuru arka planda bırakmadan dekorasyonu kusursuz hale getiriyor. Dekorasyonda büyük eşyaların yanında küçük eşyaların önemini bizlere gösteriyor. Güzelliğin ve mükemmelliğin ayrıntıda saklı olduğunu bir kez daha anlıyoruz.

Dekorasyonu olacak mekânın m2 sinin hiçbir önemin olmadığını yaptığı dekorasyon örnekleri ile kanıtlayan Bostancı Dekorasyon en geniş müşteri potansiyeline sahip. Mobilya ve perde uyumu, oturma odasında renk uyumu, misafirlerinizi ağırlamak için salonunuzdaki orta sehpadan tutunda duvardaki asılı resimlere varana kadar bütün eşyalarınızın mükemmel ellerden geçmesiyle ortaya çıkan dekorasyon istediğinizin üstünde oluyor. Ortaya çıkan dekorasyonu gördüğünüzde sizler bile evinizin ve iş yerinizin bu kadar iyi olacağını düşünmemişsinizdir. Dekorasyonda halının odayı ne kadar küçük göstereceğini veya büyük göstereceğini yapılan işlerde görüyoruz. Elinizde bulunan eşyalara küçük dokunuşlarla hayran bıraktıran dekorasyon örneklerini görünce işi uzmanı yapmalı diyeceksiniz.

Bostancı Dekorasyon

Desen konusunda klasik sevenler için klasik, renk cümbüşü sevenler için renkli, esprili mekânları sevenler için esprili karışık desenli, düz desenli, sade desenli, çizgi karakter desenli hoş görüntüler ile katalog çalışmaları görmeye değer.  Evinizin ve iş yerinizin yapısından kaynaklı hoş olmayan görüntüleri mesela alçak tavan gibi mekânları yüksek gösterme teknikleriyle Bostancı Dekorasyon bu işte uzman olduğunu kanıtlıyor. Dekorasyonda bazı püf noktaların olduğunu belirten dekorasyon firması alçak tavanlı mekânlarda sade renkli uzun ve düz perdeleri iyi kullanarak alçak tavanı yüksek tavan olarak görmemizin mümkün olduğunu söylüyor.  Dekorasyonu olacak oda, mutfak, salon, bahçe gibi mekânlarda eşyalar dışında ayrıca duvarda kullanılacak duvar kâğıtları, duvar boyaları, kapı modelleri, ısınma sistemlerin renkleri, resimleri, yapışkan folyoları, zeminde kullanılan fayansları, su geçirmez parkeleri o kadar iyi kullanıyorlar ki, yaşam alanınız tam olarak sizi yansıtıyor.

Bostancı ve çevre bölgelerinde ısı yalıtım, dekorasyon, yapı tasarım, gergi tavan, asma tavan, bölme duvar, iç dekorasyon hizmetleri verirken, bu konuda fiyat bilgisi ve iletişime geçmek için tıklayınız


Paylaşın:

3 sene ago / Yorum Yok

15

HAZ

0

Yorum

berfu

Etiketler:, , ,

Mesaj Bıraın

Son Yorumlar

İletişim & Ulaşım

Tüm Dekorasyon ve İnşaat işleriniz için bizimle irtibata geçin.

Berfu Dekorasyon ve İnşaat
Osman Yıldız Mah. Bahariye Cad. No : 9
Gebze / KOCAELİ
Tel : +90 (262) 646 65 41
Gsm : +90 (532) 326 66 97

Hava Durumu