BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!
Daire Tadilat işleri

- Bizden Haberler Tarih 15-06-2016

     Daire Tadilat işleri

Günümüzde herkes yoğun bir tempo içinde hayatını sürdürmektedir. Bu nedenle yapılması gereken işlerimiz de pratik ve zaman kaybettirmeyen işleri tercih etmekteyiz. Yaşam alanımız olan evlerimizi bazen zorunluluktan bazen ortamın atmosferini değiştirmek için bakım ve onarım yaptırmak isteriz. Fakat tadilat işlemleri için farklı ustalar bulmak zor ve zaman alıcıdır. Bunun için bu konuda bizlere büyük kolaylık sağlayan daire tadilat işleri yapan firmadan yardım alabiliriz. Bu sayede solonda, banyoda, mutfakta, yatak odasında ve evin diğer bölümlerinde yapılması gereken işler için ayrı ayrı uğraşmamız gerekmeyecektir.

Daire tadilatı için önce ev sahibi ile görüşülüp yapılmasını istediği değişiklikler konuşulup, ortak bir karara varılmaktadır. Değiştirilmesi veya onarılması gereken alanlar değerlendirildikten sonra ihtiyaç listesi oluşturularak fiyata karar verilmektedir. Daire tadilat işleri süresi yapılması gereken işlere göre değişebilmektedir. Boş bir dairede tadilatı yapılacaksa işler eşyalı bir daireye göre daha kısa sürede bitmektedir. Bakım onarım işleri belirli bir zamana yayılarak diğer işler ile organize bir şekilde yapılmaktadır. Komple bir daire tadilatı birçok işi kapsamaktadır. Bunlar müşterinin isteğine göre değişebilmektedir.

Daire Tadilat işleri

Daire tadilatları tavan uygulamaları, zemin tadilat uygulamaları, kapı uygulamaları, pencere uygulamaları, iç cephe boya, su tesisatı, banyo tadilatı, elektrik tesisatı, mutfak tadilatı gibi birçok işlemi kapsamaktadır. Sizlerde tüm bu işler ile ayrı ayrı uğraşmak istemiyorsanız daire tadilat işleri için uzman bir ekip ile çalışmanız en doğru seçim olacaktır. Alanın da uzman ustalardan oluşan tadilat ve onarım ekibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Tadilat işlerinde başarı tecrübeden geçmektedir. Konusunda uzman ustalar ile eviniz çok kısa bir sürede istediğiniz görünüme kavuşacaktır. Yapılan işin sorumluluğu alınarak iş zamanında teslim edilmektedir. Birçok insan evinde bir tadilat yaptırmak istediğinde işe zamanında gelmeyen ve bir haftalık işi bile iki üç haftada yaparak kişiyi çileden çıkartan ustalar ile muhakkak karşılaşmıştır. Bu nedenle tadilat işinin size söylenen tarihte bitmesi diğer planlarınızın aksamaması için çok önemlidir. Tadilat işleri uzman ekibimiz sayesinde can sıkıcı sorunlu işler olmaktan çıkmaktadır. A’ dan Z’ ye tüm tadilat işlerinizi bizlere gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Daire tadilat işleri ile ilgili fiyat bilgisi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Paylaşın:

3 sene ago / Yorum Yok

15

HAZ

0

Yorum

berfu

Etiketler:, , ,

Mesaj Bıraın

Son Yorumlar

İletişim & Ulaşım

Tüm Dekorasyon ve İnşaat işleriniz için bizimle irtibata geçin.

Berfu Dekorasyon ve İnşaat
Osman Yıldız Mah. Bahariye Cad. No : 9
Gebze / KOCAELİ
Tel : +90 (262) 646 65 41
Gsm : +90 (532) 326 66 97

Hava Durumu