BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!
Düğün Salonu Dekorasyonu

- Bizden Haberler Tarih 15-06-2016

  Düğün Salonu Dekorasyonu

Herkes bir gün hayat arkadaşı olacak kişi ile yollarının birleştirdiği düğününün hayalini kurar. Gelinlik, damatlık en ince ayrıntısına kadar düşünülerek seçilir. Düğün telaşı başladığından itibaren tatlı bir koşuşturmaca olur. Özellikle düğünün yapılacağı salon çok önemlidir. Gelin ve damat bu özel güne davet ettikleri misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak ister. Ayrıca çoğu gelin ve damat düğününün uzun süre hafızalardan silinmeyecek, rüya gibi bir düğün olmasını arzular. Bu noktada düğün salonu dekorasyonu çok önemlidir. Hayatınızın bu anlamlı ve en önemli gününde sizlerde rahat ve stresten uzak olmak istiyorsanız uzman bir düğün salonu dekorasyonu ekibi ile çalışmak doğru bir karar olacaktır.

Düğün organizasyonu oldukça zor bir iştir. Fakat uzman bir kadro ile çalışarak hayalinizde ki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Düğün günü her şey tamam mı? diye endişelenmeden düğününüzün tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Düğün salonu dekorasyonu yapılırken en küçük ayrıntılar bile hesap edilerek salon hazırlanır. Kusursuz bir düğün için salondaki her bir metrekare uyumlu bir şekilde dekore edilmektedir.

Düğün Salonu Dekorasyonu

Yapmak istediğiniz düğünün stilini kararlaştırdıktan sonra düğün salonu dekorasyonu ekibi ile görüşüp düğünü planlamak işinizi kolaylaştıracaktır. Düğünde en önemli konulardan birisi düğün masalarıdır. Konuklarınızın düğünden memnun bir şekilde ayrılması için harika düğün masası tasarımları mevcuttur. Siz sadece romantik mi? Enerjik mi? Nasıl bir düğün masası istediğinize karar verin. Hepsi birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip masalar konuklarınızın oldukça keyifli saatler geçirmesini sağlayacaktır. Masada yer alan aynalı tabaklar, peçeteler, çatal bıçaklar, kadehler, bardaklar,  masanın ortasını süsleyen mumlar, çiçekler, inciler her biri düğün konseptine göre seçilerek masadaki yerini almaktadır. Düğün salonu hazırlığı sadece masa ve sandalyelerin hazırlanması ile bitmemektedir. Gelin ve damadın oturacağı masa düğünün en göz alıcı masası olmalıdır. Tüm konukların gözü sürekli olarak bu masada olacaktır. Düğün stiline uygun bir şekilde dekore edilecek olan masanın üzerine isterseniz sizi temsil eden bir obje de koyabilirsiniz. Bu oldukça hoş bir detay olacaktır. Profesyonel bir ekibe sahip olan düğün salonu dekorasyonu ekibi hayallerinizdeki düğünün kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Düğün Salonu Dekorasyonu konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Paylaşın:

3 sene ago / Yorum Yok

15

HAZ

0

Yorum

berfu

Etiketler:, , ,

Mesaj Bıraın

Son Yorumlar

İletişim & Ulaşım

Tüm Dekorasyon ve İnşaat işleriniz için bizimle irtibata geçin.

Berfu Dekorasyon ve İnşaat
Osman Yıldız Mah. Bahariye Cad. No : 9
Gebze / KOCAELİ
Tel : +90 (262) 646 65 41
Gsm : +90 (532) 326 66 97

Hava Durumu