BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!
Kadıköy Dekorasyon

- Bizden Haberler Tarih 15-06-2016

Kadıköy Dekorasyon Hizmetleri

Gelişen ve değişen yaşam koşulları pek çok alışkanlığımızı değiştirmiştir. Şehir yaşamı modern hayatı beraberinde getirmiştir. Yaşam alanlarının gerek dış mimarisi, gerekse de iç dekoru en temel öncelik haline gelmiştir. Bizde toplumun ve müşterilerimizin bu isteklerini kadıköy dekorasyon firması olarak eksiksiz, hızlı, zamanında, kaliteli ve en uygun fiyatlarla karşılıyoruz. Uzmanlık alanımız ve en iyi yaptığımız işi yapıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti kriterimiz bulunmaktadır. Bunu sağlamak adına tüm detayları en iyi şekilde inceliyor ve sizlere sunuyoruz. Firmamız büyük bir potansiyele sahiptir. Yapı tasarım,germe tavan, asma tavan, şç dekor, bölme duvar ve ısı yalıtım gibi hizmetleri sunuyoruz.

Yapı tasarım kapsamında çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu anlamda deprem ve depremin şiddetine göre çeşitli ana hedeflerimiz bulunmaktadır. Çalışmalarımızı kadıköy dekorasyon firması olarak her zaman eksiksiz yapıyoruz. Asma tavan günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Mimari yaşam alanlarınıza ayrı bir hava katacak ve görünümünü çok değiştirecektir. Şekil ve esteteik olarak çok farklı çalışmalarımızı her zaman için sizlere sunuyoruz. Germe tavan çok daha farklıdır. Çok sert bir şekilde gerilmiş tavan yüzeyine çeşitli dekorlar ve resimler uygulayabiliyoruz. İç dekor kapsamında her türlü detayı biz sağlıyoruz. Kaba inşaat sonrası evinizi veya ofisinizi tamamıyla bize teslim edebilirsiniz. Yapacağınız tadilat işlemlerinde yine bize güvenebilirsiniz. Kapılar, zeminler, camlar, duvarlar, mutfak dolapları, mobilyalar, tavan ve aklınıza gelen tüm iç dekor işlerini uzman kadrolarımızla birlikte yapıyoruz. Bize bu konuda güven duyabilirsiniz. Eksiksiz ve kaliteli hizmeti bizden alabilirsiniz.

Kadıköy Dekorasyon

Günümüzde çalışma alanları çok önemlidir. Firma sahipleri veya yöneticileri bu konuya çok daha fazla önem vermektedir. Çalışanların performansının artması adına kadıköy dekorasyon firması olarak ofisiniz için çağdaş, modern ve mimari alanlar oluşturuyoruz. Bölme duvar sistemlerimizle daha çalışılabilir ortamlar yaratıyoruz. Estetik açıdan çok hoş bir görünüm kazandırmaya çalışıyoruz. Yapacağımız uygulamalar çalışanlarınız daha verimli çalışacaktır. Isı yalıtım bir diğer faaliyet alanımızdır. Sıcak veya soğuk havanın korunması, iç ve dış yüzeyler arasına set oluşturulmasını sağlıyoruz. Bu sayede dört mevsim uygun yaşam alanları oluşturuyoruz.

Kadıköy ve çevre bölgelerinin iç dekorasyon, yapı tasarım, ısı yalıtım, asma tavan, gergi tavan, alçıpan ve dekorasyon hizmetlerini Berfu Yapı Tasarım olarak yerine getiriyoruz. Daha fazla detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Paylaşın:

3 sene ago / Yorum Yok

15

HAZ

0

Yorum

berfu

Etiketler:, ,

Mesaj Bıraın

Son Yorumlar

İletişim & Ulaşım

Tüm Dekorasyon ve İnşaat işleriniz için bizimle irtibata geçin.

Berfu Dekorasyon ve İnşaat
Osman Yıldız Mah. Bahariye Cad. No : 9
Gebze / KOCAELİ
Tel : +90 (262) 646 65 41
Gsm : +90 (532) 326 66 97

Hava Durumu