Kurumsal

BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!
HAKKIMIZDA

BERFU YAPI TASARIM
Gebze ve Çevre bölgelerin Yapı Tasarım, İç Dekorasyon, Gergi Tavan, Asma Tavan, Bölme Duvar ve Isı Yalıtım hizmetlerini vermektedir.

HAKKIMIZDA

Firmamızın amacı; en yüksek kalitede hizmeti en kısa sürede teslim etmektir. Çünkü insanımız için artık zaman çok değerlidir. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir.

Piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz.


Hizmetlerimiz

MİSYONUMUZ

Çözüm ortaklarımız ile yapı sektörüne yönelik tüm hizmetlerimizi büyük ölçeklerde yürütmek, etkin ve efektif çözümleri müşterilerimize sunarak makro ölçekli katma değerler yaratmak,daima yenilikçi gelişime açık dinamik bir felsefeden hareketle yeni projeler üretmek ve uygulama alanlarına girmek.

Ülkemiz ekonomisine yapı sektörüne yüksek kalitede hizmet veren mühendislik firması anlayışı ile katkıda bulunarak gelişen ve büyüyen pazarın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kaliteli hizmet ve ürün anlayışını her noktada tesis etmek.


Resimlerimiz

VİZYONUMUZ

Yapı sektöründeki uygulamalarımızda ilkeli ve dürüst çalışmalarımızdan taviz vermeden uzun vadeli projeksiyonlar tutarak sektöre bakmak, gerçek mühendislik gerçek hizmet anlayışımızdan doğan sloganımızdan hareketle insanların yaşam kalitesini yükseltmek.

Sektöre yön veren lider firmalardan olmak adına insan kaynaklarımızın birimlerini birleştirerek etkili güçlü planlı bir iş potansiyeline sahip olmak, gerçek kalite anlayışımızdan ödün vermeden müşterilerimize yapıcı çözümler sunmak.


İletişim

REFERANSLARIMIZ

Bizimle çalışmayı tercih eden firma ve kurumlar