Asma Tavan

BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF AL!
Asma Tavan
Asma Tavan
ASMA TAVAN

Asma tavan sistemleri, tavanda hoş bir görünüm sunarak bulundukları alanlara dayanıklılık ve kalıcılık hissi verir. Kamusal alanlarda, hastanelerde, eğitim binalarında sıkça uygulanmaktadır. Hızlı demontaj ve tavan arasına müdahale esnasında tavan boşluğuna hızlı ve kolay erişim imkanı ile ciddi pratiklik sağlar ve müdahaleleri kolaylaştırır.

Asma tavan¸dekoratif bir görünüm, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan, taşıyıcı sistem ve taş yünü, metal gibi kaplamalardan oluşan bir yapı elemanıdır. Yapılarda tavandaki kötü veya hoş durmayan görüntüyü önlemek amacıyla asma tavan uygulamasına ihtiyaç duyulmuştur. Örneğin düşük döşeme, tesisat boruları vb. gibi durumlardan ortaya çıkan görüntü bozukluklarında asma tavan yapımına ihtiyaç duyulur. Dünyada ve Türkiye’ de bir çok yapıda asma tavan uygulaması yapılmaktadır. Özellikle bürolar, mağazalar, hastaneler, kamu hizmet binaları vb. halka açık olan yerlerde estetik açısından yapılmaktadır. Hijyen Günümüzde gıda ve sağlık sektörlerinin uymak zorunda oldukları şartnamelerde asma tavandan çok iyi derecede sağlık ve güvenlik özellikleri talep edilmektedir.


Hizmet Bilgisi

Gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip eden Berfu Yapı Tasarım,asma tavan yapımında yenilikçi fikirler ile,hizmet kalitesini birleştirerek müşterilerimizi mutlu edecek çalışmalar sağlar. Mevcut tavanınız betonarme,çelik konstruksiyon yada ahşah olabilir,tavanınıza metal çubuklar ile yatay profiller asılarak alçıpan yada dekoratif panaller uygulanır,akustik düzenleme,ısı yalıtımı,aydınlatma düzenlemesi,yangın uyarı ve yağmurlama sistemi yerleştirilmesi,tesisatın gizlenmesi,ısıtma-havalandırma sistemlerinin yerleştirilmesi,ssnek tasarım olanağı şeklinde sıralanabilir.Bütün bu gereksinimlerin karşılanmasında asma tavan mimarın elinde önemli bir araç olma niteliğine sahiptir. Tavan ve asma tavan kavramını bu sayılan sorunların çözümü için bir araç olarak görmek yeterli değildir. Tavanın başka bir önemli işlevi mimari mekan oluşumunda temel elemanlardan biri olmasıdır.


Detaylar

Kullanılar malzemeler içersinde,Alçıpan Fx 12.5mm Tavan C profili,Tavan U profili,Çelik Dübel,Askı Teli 1 mt,Askı Maşası,Klips Ekleme Parçası,Borozan Vida 3.5 x 25 mm,Derz Bandı Fugagips Derz Dolgu Alçısı,Dübel,Vida bulunur,alçıpan,yada çelik kaplama olarak uygulanan bu sistemler,en uygun fiyatlara Berfu Yapı tarafından inşa edilir,kaliteli ekip ve ekipmanlarımız ile,ısı ve ses yalıtımlı bu sistemleri kurmak günümüzde herkes tarafından tercih edilen bi sistemdir.YORUMLAR

Mesaj Bıraın