Bölme Duvar

BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF AL!
Bölme Duvar
Bölme Duvar

Ofislerde özel bir çalışma alanı oluşturmak için kullanılan bölme duvarlar demontable bölme duvar derzli bölme duvar ve ara bölme gibi kategorileri bulunmaktadır. Çalışma alanlarını kısmen kapatılması ya da yan yana ayrıldığı alanlar gerektiğinde mükemmel bir alternatif sağlar. Yüksekliği eni ve boyu ayarlanabilen bu sistemlerin boyu ve yüksekliği müşteri isteğine göre değişmektedir. Gürültülünün yüksek olduğu çalışma mekânları için tasarlanan bölme duvarlar, çalışan personelin sesini dışarıya verme özelliği sayesinde çok daha huzurlu ve sakin çalışma ortamları oluşturulmasına imkân sağlar. Tüm bu çözümleri size takdim ederken ses yalıtım özelliği ile ilgili standart ve yönetmelikleri; esas alınmaktadır.

Bölme duvarlarda kullanılacak yalıtma tabakası, bu sistemlerde müşterinin talep ettiği performansa göre belirlenir. Bölme duvar üretimi de yapan inşat firmamız, usta ekip ve kadromuzla siz değerli müşterilerimizin istediği kalitede ve modellerde ofisleriniz için en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.


Hizmet Bilgisi

Berfu yapı,Estetik üstünlükleriyle, mimari projelere katkıda bulunabilen. dinamikleşen ticari yaşam, çalışma ortamlarının mimari yapısını da, aynı dinamizme ayak uydurmaya zorlayan.Bu açıdan bakıldığında, ofis tasarımlarında,kullanım sürecindeki gereksinimler ve olası değişiklikler göz önüne alınarak,klasik anlamda duvar yerine,modüler bölme duvar sistemlerini kurmaya başlamıştır.Demonte olma özelliğiyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan bu sistemler, ofis ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı biçimde yanıt veren ofis bölme sistemlerinin montajını yapar.


Detaylar

Bölme duvar sistemleri,Çoklu Toplantı salonları, Otel, kongre, konferans salonlarında, ofis, alışveriş merkezleri, banka, balo salonları, spor salonları, ibadethane gibi aynı mekanların birden fazla amaca hizmet etmesi için tasarlanmıştırlar. Hareketli bölme sistemini oluşturan paneller asma tavan içerisine yerleştirilmiş raylar içinde hareket eden özel tekerleklerle hareket eder. Panellerin hareket etmesi için zeminde ray döşemeye ihtiyaç yoktur.Park alanından çıkarılan paneller, istenilen yere getirildikten sonra yan alüminyum profil üzerindeki yuvaya takılan kolun döndürülmesi ile panelin alt ve üstündeki yatay profillerine hareket verilir ve panel sabit olana kadar döndürülür.Kullanım sonrası kol tersine kıvrılarak yatay yalıtım profilleri serbest hale getirilir.Paneller çok az bir güçle park alanına geri götürülerek hareketli bölme açılmış olur.


Tüm Hizmetlerimiz

YORUMLAR

1 Yorum

Kenan Arslan

5 SENE AGO

Bölme duvarlar çok moda oldu ve kullanımı oldukça kolaylaştırıyor. Herkese öneririm.

Mesaj Bıraın