Gergi Tavan

BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF AL!
Gergi Tavan
Gergi Tavan

Gergi tavan konusunda uzman firmamız sizlere profesyonel ekibi ile gerekli hizmeti vermektedir. Çeşitli germe tavan barisol modelleri ve kaliteli malzemeleri sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Sizde ister pvc ister metal olsun her tür malzeme ile tavan dekorasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kaliteli ürünler kullanarak sizlere hizmet veririz.

Gergi tavan (diğer adıyla germe ve gerilmiş Tavan), iki bileşenden oluşan çok hafif (m2 ye 200 gr ağırlık) her forma girebilen rengarenk ve modern bir asma tavan sistemidir. Bir çevre profili ve bir ışık Polivinil Klorür (PVC) membran parça içine uzanır .Yuvarlak Ditdörtgen kare kavisli dalgalı vs. olmak üzere her şekilde yapılabilir ve her şekle girer. Hafiftir ve pratiktir. Hijyendir temizlenebilir, toz zerrelerini tutmaz , yalıtkandır hava geçirmez, yanmazlık belgesi vardır, sağlamdır ve esnektir, hızlıdır bir kaç saat içinde çevreyi kirletmeden monte edilir. Diğer tavan sistemleri gibi her yıl boya bakım gerektirmez. Gergi – Germe Tavan sistemleri sadece tavanda değil , dekoratif bir şekilde duvarlardada uygulanabilir. Sonuç olarak, gergi tavan sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar .


Hizmet Bilgisi

İki bileşenden oluşan ve hafif olan (m2 ye 200 gr ağırlık) her yere girebilen çeşitli renkleri olan ve modern bir asma tavan sistemidir. Bir çevre profili ve bir ışık Polivinil Klorür (PVC) membran parça içine uzanır .Dikdörtgen yuvarlak,kare,kavisli ve dalgalı vs.şekillerde yapılabilir ve her şekle girer.Pratiktir ve hafiftir, toz zerrelerini tutmaz , yalıtkandır hava geçirmez, yanmazlık belgesi vardır, sağlamdır ve esnektir, hızlıdır bir kaç saat içinde çevreyi kirletmeden monte edilir. Diğer tavan sistemleri gibi her yıl boya bakım gerektirmez. Gergi – Germe Tavan sistemleri sadece tavanda değil , dekoratif bir şekilde duvarlardada uygulanabilir. Sonuç olarak, gergi tavan sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar .


Detaylar

Gergi Tavan Kullanım Alanları Fuarlar showromlar,sinemalar,mağazalar,konferans salonları ,ev,avm.ofis,bar,havuz,cafe,restaurant,sauna,hamam,banyo akla gelebilecek heryerde kullanılabilir.Berfu Yapı kaliteli iş gücü ekip ve ekipmanlar ile kısa süre içersinde aklınızdaki projeyi bitirip teslim eder,gerek tavanınıza gerek duvarlarınıza gerek diğer istek ve uygulanmasını istediğiniz yerlere,kaliteden ödün vermeden kısa sürede uygular,


Tüm Hizmetlerimiz

YORUMLAR

Mesaj Bıraın