Yapı Tasarım

BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF AL!
Yapı Tasarım
Yapı Tasarım

Berfu Yapı Tasarım ve Dekorasyon İnşaat; Yapı Tasarım konusunda yılların verdiği tecrübe ve birikim ile siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirir. Farklı, şık, dış ve iç yapı tasarımlarında alanında tecrübeli ve uzman personeli ile ihtiyaç ve taleplerinizi %100 müşteri memnuniyeti ile yerine getirir.

Yapı Tasarım işlerimizde ilkemiz;

“Hafif şiddetteki depremlerde binalardaki yapısal ve yapısal olmayan sistem elemanlarının
her hangi bir hasar görmemesi, orta şiddetteki depremlerde yapısal ve yapısal olmayan
elemanlardaki hasarın onarılabilir düzeyde olması, şiddetli depremlerde ise can kaybını
önlemek amacı ile binaların kısmen veya tamamen göçmesinin önlenmesi.”


Hizmet Bilgisi

Tasarım hakkında yeniliklere açık ve daha yaratıcı projeler ile,kaliteli çalışanlarmızın birleşiminden aldığımız güç,yıllardır hizmet ilkemizden ödün vermeden çalışma gücümüzdür. Berfu Yapı Tasarım emeğin ve dürüstlüğün birikiminden meydana gelen bir oluşum içindedir,bu oluşum sadece müşterilerine daha iyi hizmet verip daha fazla referans sahibi olmak,sonrasında yaptığımız kaliteli ve yaratıcı projelerle adımızdan söz ettirmek amaçlı,tam kapsamlı bir çalışma içindedir.Berfu Yapı Tasarım olarak diyoruz ki, siz müşterilerimiz her türlü ünite,dekor,ve mobilya dekorasyonunda kaliteli bir hizmeti hakediyorsunuz.


Detaylar

Yapı ve yapının yapılış amacına göre bilgi alınıp,yapıda kullanılacak malzemeler yapının türüne göre ayarlanır,daha sonra matamatiksel moda dönüştürülerek,idealleştirilmiş model üzerinde, değişik yöntemlerle hesaplanır. Yapı mühendislerimiz yapıyı boyutlandırmaya başlar,yapıyı etkileyen kuvvetlere karşı en iyi ve olabilecek durama getirir,kullanılan malzemeler,ortam ve yapılma şartları göz önünde bulundurularak,siz müşterilerimizin istediği hale getirilir.


Tüm Hizmetlerimiz

YORUMLAR

Mesaj Bıraın