BERFU DEKORASYON İNŞAAT

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN!
Yapı Tasarım Hizmetleri

- Bizden Haberler Tarih 15-06-2016

Yapı Tasarım Hizmetleri; Bir yapının tasarımı için ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli detaylar arasında dekorasyonun da önemi oldukça önemlidir. Yapı tasarımları boya, parke, alçıpan, gergi tavan, mobilya, parke, dekorasyon ve iç cephe uygulamalarını gibi içinde birçok uygulamayı barındırmaktadır. Yapı tasarım olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tasarımı sizlere güven, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi içinde sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden yapınızın en iyi şekilde tasarımını gerçekleştirerek şık dekorasyon uygulamaları oluşturmanızı sağlamaktayız. Klasik ya da modern çizgilerden oluşan dekorasyonlardan farklı pek çok alanda hizmet sunmaktayız. Yaşama değer katan güzellikleri eşsiz tasarımlarla bütünleştirerek sizlerin en güzel dekorasyonlara sahip olmanızı sağlamaktayız.

Yapı tasarımı uygulamaları alanında iç dekorasyon alanı da oldukça büyük önem taşımaktadır. İç dekorasyon alanları arasında mutfak, ışıklandırma projeleri ve duvar kâğıtları, ıslak zemin uygulamaları, parke seçimi, banyo dolabı, tavan süslemeleri, boya, çelik kapı ve oda kapıları yer almaktadır. Bu alanlarda uygulanacak olan tasarımları en iyi şekilde gerçekleştirerek iç dünyanızın eşsiz güzelliklerini hayatınızda birleştirmenizi sağlamaktayız. Ev ya da iş gibi yaşam alanlarınızın iç dekorasyonlarını hayalinizdeki mükemmelliğe kavuşturmak için en ideal çözümlerle birlikte üstün hizmet kalitesinde yapı tasarım olarak sizlere sunmaktayız. Yaratıcı projeler ve yeniliklere açık iş anlayışı içinde evinizde ya da iş yerlerinizde her türlü yapı tasarım uygulamalarını sizler için kaliteden ödün vermeden yerine getirmekteyiz.

Yapı Tasarım Hizmetleri

Yapı tasarım uygulamasında öncelikle yapı ve yapılış amacı hakkında detaylı bilgi alınarak yapıda kullanılacak malzemeler ayarlanır. Yapının türüne göre ayarlanacak malzemeler sonrasında matematiksel moda dönüştürülerek ideal model üzerinde hesaplama yapılır. Yapı mühendisleri tarafından yapılacak olan boyutlandırma işleminin ardından yapıya etkileyecek kuvvetlere karşıda en iyi duruma getirilir. Kullanılan malzemelerle birlikte ortam ve yapılma şartları da göz önüne alınarak sizlerin istekleri doğrultusunda yapı tasarımı gerçekleştirilir. Yapı tasarım hizmetimiz ile evinizde ya da işyerlerinizde mükemmel dekorasyonlara imza atabilir ve görünümünü eşsiz olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Farklı, şık, iç ve dış tasarımlarında kalite, güven ve % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi içinde en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız.

Gebze, Darıca, Dilovası ve çevre bölgelerinin Yapı tasarım hizmetlerini karşılarken; Yapı tasarım hizmetleri konusunda daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Paylaşın:

3 sene ago / Yorum Yok

15

HAZ

0

Yorum

berfu

Etiketler:, , ,

Mesaj Bıraın

Son Yorumlar

İletişim & Ulaşım

Tüm Dekorasyon ve İnşaat işleriniz için bizimle irtibata geçin.

Berfu Dekorasyon ve İnşaat
Osman Yıldız Mah. Bahariye Cad. No : 9
Gebze / KOCAELİ
Tel : +90 (262) 646 65 41
Gsm : +90 (532) 326 66 97

Hava Durumu